Nasza Kadra

Nasza Kadra

 

Mateusz Miłaszewski, Właściciel

Od najmłodszych lat jestem związany z naszym Przedszkolem , gdyż jestem  jego wychowankiem . Moim najważniejszym zadaniem w przedszkolu jest utrzymanie przyjaznej, domowej atmosfery, która ma bardzo duży wpływ na rozwój naszych dzieciaków.  Mam tysiąc pomysłów na sekundę i staram się je wykorzystać aby nasze Przedszkole stawało się z każdym dniem coraz lepsze. Wiek przedszkolny jest bardzo ważny w procesie rozwoju i wychowania dziecka dlatego daję z siebie wszystko żeby każdy przedszkolak czuł się w u nas jak w domu. Ogromne znaczenie w aklimatyzacji dziecka w przedszkolu ma kontakt i współpraca  z rodzicami, które należą do moich obowiązków. Tylko dzięki dobrej współpracy na linii Rodzic-Przedszkole możliwe jest indywidualne podejście do każdego dziecka  a co za tym idzie – optymalny rozwój. W życiu prywatnym interesuje się podróżami, górskimi wyprawami, siatkówką i narciarstwem.

 


mgr Beata Miętka, Dyrektor d/s Pedagogicznych, Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Ukończone studia pedagogiczne pozwoliły na zdobycie wiedzy teoretycznej, natomiast długoletnia praca z dziećmi pozwoliła na wypracowanie odpowiedniej praktyki. Pracując z najmłodszymi staram się by czuły się bezpieczne, kochane i akceptowane. Uczę je patrząc na świat poprzez piękno przyrody i akceptację drugiego człowieka. Największą satysfakcję czuję widząc iskierki w ich oczach przy odkrywaniu nowych możliwości jakie daje nauka. Aby wywołać taki efekt stosuje zróżnicowane metody dostosowane do wieku i możliwości poznawczych dzieci. Szczególnie lubię „bajkoterapię”. Interesuję się literaturą i lubię własnoręcznie wykonywać przedmioty małe i piękne.

 

 

 


Sabina Borońska, Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Jestem absolwentką Pedagogiki Akademii Ignatianum w Krakowie o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończone studia ściśle utwierdziły mnie w przekonaniu, że najważniejszy jest wszechstronny rozwój dziecka zgodny z jego potencjałem i możliwościami rozwojowymi, nauczanie dziecka samodzielności w zdobywaniu wiedzy a także rozwijanie kreatywności. Doświadczenie w pracy z dziećmi poparte studiami, które nadal kontynuuje pozwala jej na lepsze zrozumienie swoich podopiecznych. Jestem ciepłą, otwartą, miłą, pomocną i zawsze uśmiechniętą osobą. Dzieciom staram się przekazać jak najlepsze wzorce nie tylko poprzez naukę ale również w formie zabawy. Zależy mi, aby dzieci czuły się radosne i bezpieczne. Uśmiech i ich energia po zakończonych zajęciach dają mi motywację do pracy na kolejny dzień. W życiu prywatnym uwielbiam czytać książki, podróżować i śpiewać.

 

 

 


Michalina Branecka, Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

 

 

 

 

Ewa Boczkowska, Pomoc Nauczyciela

Ukończyłam studium Medyczne na stanowisku dietetyka. Posiadam doświadczenie gastronomiczne. Mam dobry kontakt z dziećmi ponieważ jestem mamą dwójki skarbów, Oliwii i Dawida. Zarówno w pracy jak i w domu uśmiech nie znika z mojej twarzy. Moją pasją jest gotowanie, język włoski, frywolitka oraz inne prace plastyczne.

Lucyna Borońska, Szef Kuchni

Ukończyłam szkołę gastronomiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb żywieniowych dzieci. Jestem otwarta na prośby i sugestie rodziców związanych z żywieniem ich dzieci. Z mojej ręki wychodzą najlepsze przedszkolne smakołyki. Jestem uśmiechniętą, serdeczną i wyrozumiałą osobą. Moje zainteresowania związane są z szydełkowaniem, podróżami i kuchnią orientalną.